DOPRAVA - Pri všetkých objednávkach nad 70 € je zadarmo!

Packeta - 3,50 €

Jednoduché, prehľadné, rýchle a komfortné doručenie objednávky na výdajné miesto, ktoré Vám vyhovuje. V celej Slovenskej republike má Packeta tisíce výdajných miest. Heslo k prevzatiu zásielky vám príde do SMS alebo mobilnej aplikácie Packeta, kde ho máte vždy po ruke. Cez mobilnú aplikáciu môžete navyše sledovať zásielku, predĺžiť lehotu jej uloženia, zaplatiť dobierku cez sms bránu alebo následne podať zásielku, ak chcete tovar vrátiť, príp. reklamovať. Väčšina objednávok je doručená do 2 pracovných dní, najneskôr však do 7 pracovných dní.

Príklad: Pri objednávke si jednoducho Vy sami na mape zvolíte konkrétnu predajňu, ktorá je výdajným miestom a ktorú máte vo Vašej blízkosti, na ňu si necháte doručiť objednávku a vyzdvihnete si ju kedykoľvek počas otváracích hodín.

Kuriér DPD - 5,50 €

Rýchle a pohodlné doručenie priamo do Vašich rúk. Doručenie po celej Slovenskej republike zabezpečuje spoľahlivá kuriérska spoločnosť DPD. Väčšina objednávok je doručená do 2 pracovných dní, najneskôr však do 7 pracovných dní.

Osobný odber - 0 €

Osobný odber je možný na sklade na adrese Komárnická 18, Bratislava-Ružinov, avšak len v prípade objednania a zaplatenia objednávky vopred, nakoľko sa jedná o skladové, nie predajné priestory. Osobný odber je potrebné dohodnúť emailom alebo telefonicky.

PLATBA

Platba kartou, platba cez platobnú bránu banky, bankový prevod

Všetky platobné možnosti sú zabezpečené najrozšírenejším a najspoľahlivejším platobným partnerom GoPay. Platba kartou je najrýchlejší spôsob platby. Okrem platby kartou ponúkame ďalšie obľúbené možnosti online platby cez platobné brány najväčších slovenských bánk. Súčasne ponúkame aj platbu bankovým prevodom, ktorý v závislosti od banky má nevýhodu v tom, že platba príde až za 1-2 pracovné dni.

Bitcoin

Podporu kryptomenám vyjadrujeme možnosťou platiť za objednávku aj Bitcoinom.

Google Pay, Apple Pay

Samozrejme, podporujeme aj modernejšie platobné metódy.

Všetky platobné možnosti okrem dobierky sú bezplatné.

Dobierka - 2,50 €

Taktiež ponúkame možnosť platby na dobierku a to buď v hotovosti alebo kartou priamo na výdajnom mieste v Packete (podľa aktuálnych možností) alebo kuriérovi pri doručení objednávky.